Stránky Aesculap Akademie nejsou podporovány Vaším prohlížečem. Pro úplné zobrazení si prosím stáhněte novější verzi prohlížeče (Firefox, IE, Chrome).

Uživatel s těmito osobními daty byl již registrován!
Kurz byl přidán do oblíbených.
Kurz byl odebrán z oblíbených.
K úpravě oblíbených je nutné být přihlášen.
{ "WRONG_PASSWORD_REPEAT": "Zadan\u00E9 heslo a opakovan\u00E9 heslo se neshoduj\u00ED.", "NO_SEARCH_RESULTS": "\u017D\u00E1dn\u00E9 v\u00FDsledky" }
??????

Česká a Slovenská republika

Česká a Slovenská republika

Podmínky použití

Úkolem těchto webových stránek je poskytovat základní informace o Aesculap Akademii, jejích aktivitách a službách.
Provozovatelem webové platformy je společnost:

Aesculap Akademie GmbH
Am Aesculap Platz
78532 Tuttlingen
Německo

Provozovatelem webových stránek, odpovědným za obsah pro Českou a Slovenskou republiku, je společnost:

B. Braun Medical s.r.o.
V Parku 2335/20
148 00 Praha 4
Česká republika

Aesculap Akademie kontroluje a průběžně aktualizuje informace uváděné na svých webových stránkách. Navzdory maximální snaze o to, aby podávané informace byly aktuální, může kdykoli v mezidobí dojít k jejich změně. Není proto možné převzít odpovědnost nebo ručit za platnost, správnost či úplnost takto poskytovaných informací.

To samé platí i o všech dalších webových stránkách, uváděných v odkazech na těchto webových stránkách. Aesculap Akademie neodpovídá za obsah stránek umístěných pod těmito odkazy.

Obsah a struktura webových stránek Aesculap Akademie jsou chráněny autorským právem. Kopírování informací nebo údajů, zvláště pak použití písemných materiálů, výňatků z textů nebo obrazových materiálů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem Aesculap Akademie.

Aesculap Akademie si vyhrazuje právo měnit a doplňovat, podle vlastního uvážení, obsah těchto internetových stránek, a to bez předchozího upozornění.

 

Kurzy v zahraničí Kurzy v zahraničí

Kontakt

B. Braun Medical s.r.o.
Aesculap Akademie
V Parku 2335/20
148 00 Praha 4

Tel.      +420 271 091 666
Fax      +420 271 091 652
Email   aesculap-akademie.cz@bbraun.com

{ "NO_ERA_ID": "Enter ERA ID", "NO_ERA_ID_ELEMENT": "Enter ERA ID element", "MSG_EVENT_NO_RIGHT": "You don't have the necessary rights to edit this course.", "MSG_LOGIN_WARNING": "Ihre Anmeldung ist fehlgeschlagen!
\n Bitte pr\u00fcfen Sie Anmeldename und Passwort." }
{ "[Domain]": "[AAKCZSK]", "[Sprache]": "[CZ]", "[VA]": "[VA]", "[CO]": "[VA]", "[Fachbereich]": "", "TESTTEST1": "", "TESTTEST2": "", "TESTTEST3": "", "TESTTEST4": "", "[Sparte]": "Anestézie", "[TestSparte1]": "204975", "[TestSparte2]": "6", "[VA ID]": "[]", "[Title]": "", "[UserId]": "", "[LoggedIn]": "", "[UserName]": "", "[UserDataName]": "" }
{ "[Domain]": "[AAKCZSK]", "[Sprache]": "[CZ]" }
{ "[Domain]": "[AAKCZSK]", "[Sprache]": "[CZ]", "[VA]": "[VA]", "[Suche]": "[Suche]", "Stichwort": "" }

V Aesculap Akademii Vám byl vytvořen účet. Přejete si ho aktivovat? Do Vaší mailové schránky bude zaslán e-mail s aktivačním linkem. Pokud e-mail neobdržíte do 48 hodin, zkontrolujte prosím spam nebo nás kontaktujte.

{ "ROOT_PATH" : "", "BUTTON_OK": "OK", "BUTTON_CANCEL": "Zru\u0161it", "NOT_ACCEPTED_TERMS_CONDITIONS": "Neakceptoval\/a jste podm\u00EDnky k registraci do Aesculap Akademie.", "NOT_ACCEPTED_DATA_USE": "Nesouhlasil\/a jste s pou\u017Eit\u00EDm Va\u0161ich dat." }